Doprava a platba

Způsoby dopravy

Ceny poštovného níže jsou uvedeny včetně DPH.

Prodávající zajišťuje či zprostředkovává následující způsoby dodání:

  • Geis - standardní doprava - cena 129 Kč, při objednávce nad 1 500 Kč bez DPH doprava ZDARMA
  • Zásilkovna - Výdejní místa ČR/SR

Jednotlivé způsoby dopravy jsou nabízeny dle aktuální dostupnosti jednotlivých služeb a s ohledem na kapacitu a dojezdové možnosti. V případě zásahu vyšší moci či výpadku informačního systému Prodávající nenese zodpovědnost za opožděné dodání zboží.

Převzetí zboží

Pokud je balík viditelně poškozen, tak jej nepřebírejte a informujte nás na e-mail: podpora@7billion.cz nebo telefonicky na čísle: +420 601 558 799.

Zákazník je povinen prohlédnout balík bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno poškození obalu zboží, je zákazník povinen zkontrolovat stav zboží a v případě poškození vyhotovit záznam o škodě za přítomnosti dopravce. Je také možné uvést na přepravní list, že balík byl poškozen a reklamaci uplatnit později. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy nese dopravce a veškeré zboží je pojištěno. Podepsáním přepravního listu zákazníkem zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že zboží bylo řádně a včas dodáno.

V případě mechanického poškození zboží, které nebylo patrné při převzetí zásilky, zákazník nahlásí škodu na zboží nejlépe telefonicky u dopravce nejpozději do tří pracovních dnů od dodání. Tím se výrazně urychlí a zjednoduší proces reklamace.

Platební podmínky

Prodávající akceptuje následující platební podmínky:

  • platba v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;
  • bezhotovostní platba převodem na účet prodávajícího č. 3065129319/0800, vedený u společnosti Česká Spořitelna, a.s.;

Po potvrzení objednávky odešlete platbu převodem na náš bankovní účet na základě údajů, které Vám přijdou na Váš email. Zboží Vám bude odesláno, jakmile bude platba připsána na náš účet (zpravidla 2 dny od odeslání platby) a zboží naskladněno.

  • bezhotovostní platba prostřednictvím platebního systému GoPay;

Online platby prostřednictvím platební brány GoPay zaplatíte vždy jednoduše a rychle, aniž byste se museli bát o své peníze. Umožňujeme platby kartami VISA a MasterCard nebo také pomocí rychlého převodu u většiny hlavních tuzemských bank.

Zboží zůstává až do úplného zaplacení a převzetí ve vlastnictví Prodávajícího, avšak nebezpečí škody na věci přechází převzetím zboží Kupujícím na něj.

Fakturační údaje Kupujícího nelze po odeslání objednávky zpětně měnit.