Plánujeme otevření kamenného obchodu

Hodinky z kolekce Grand Atlantic Line od německé značky Paul Hewitt

Také jste fanoušci tzv. velkých hodinek s velkým pouzdrem neboli ciferníkem? Tak pak vás jistě zaujmou hodinky z kolekce Grand Atlantic Line od německé značky Paul Hewitt.

Tyto hodinky jsou inspirovány tvary transatlantických křižníků. Svým jedinečným designem jsou tak ideální pro zvláštní příležitosti, ale také pro běžný den. Každopádně jedno se jim nezapře. Jsou nepřehlédnutelné! Jak už napovídá jejich název, řadí se k hodinkám s větším pouzdrem. Jejich pouzdro má totiž průměr 42 mm.
 
 Pokud byste měli pocit, že jde převážně o pánské modely, jste na omylu! Ta tam jsou doby, kdy "velké" hodinky nosili jen muži. Z pestré kolekce si tak přijdou na své muži i ženy a hodinky Grand Atlantic Line řadíme rozhodně k unisex hodinkám. Vzhledem k tomu, že jejich design je čistý a jednoduchý, velikost těchto hodinek působí i na úzké ruce zcela přirozeně. Na výběr jsou hodinky s černým i bílým pouzdrem, ve variantě stříbrné, zlaté nebo v růžovém zlatě, s koženým či ocelovým řemínkem.
 
 Hodinky Grand Atlantic Line se krásně doplňují s náramky Anchor nebo North Bound, které Paul Hewitt vyrábí také ve všech kombinovatelných variantách. Máte-li rádi kontrasty, pak vás jistě zaujme kombinace hodinek Grand Atlantic Line, které působí mohutně, s jemným náramkem Anchor Spirit taktéž od Paul Hewitt. I u těchto hodinek platí to samé jako u ostatních kolekcí Paul Hewitt. Veškeré řemínky jsou vyměnitelné a tak můžete dokoupit řadu jiných řemínků a střídat tak design hodinek podle vašeho aktuálního outfitu a nálady. Výměna řemínku je velice snadná, nemusíte běžet k hodináři, zvládne to opravdu každý. Zabere vám to nanejvýš jednu minutu a tak si můžete pohodlně měnit řemínek, jak vás napadne.
 
 Hodinky Paul Hewitt z kolekce Grand Atlantic Line jsou jednoznačně pro každého, kdo má rád neotřelý grand styl :) !