Kožené a nylonové náramky Anchor!

Kožené a nylonové náramky Anchor!

Německá firma Paul Hewitt zaplavila svět náramkami Anchor! Anchor znamená z anglického překladu kotva a ta dominuje všem těmto náramkům.

Móda s kotvami, ať už na tričkách, mikinách, řetízcích a náramcích v posledních letech doslova dominuje módním trendům a není se vůbec čemu divit! Jsou totiž dobře kombinovatelné a hodí se téměř pro každou příležitost a už dávno ne jen na moře!
Náramky Anchor zapnete právě díky kotvičce vyrobené z nerezové oceli, která je v provedení silver, gold nebo rose gold! Náramky se stříbrnými kotvičkami si získali ihned velikou oblibu a tak zlaté a růžovo zlaté varianty na sebe nenechali dlouho čekat. 
Na výběr jsou tak klasické kožené náramky se stříbrnou kotvou v černé nebo námořnické barvě tzv. navy blue, ale také šedé, červené, hnědé nebo barevné. Z materiálů můžete volit mezi kůží nebo provázkem, tedy nylonem.
 
 Muže nejčastěji láká klasika: černé kožené náramky se stříbrnou kotvou, které se jim snadno kombinují s hodinkami. Nicméně nemálo zajímavé jsou také Anchor hodinky z kolekce black, kde je kotva zcela černá a na výběr jsou náramky nylonové i kožené. U žen jednoznačně vedou světle růžové kožené náramky s růžovým zlatem s názvem Anchor leather light pink rose gold. Paul Hewitt ale neustále rozšiřuje nabídku a tak u dámských náramků vzrostl zájem také u tzv. LITE náramků, především v kombinaci šedá s rose gold. Vám, co máte rádi decentnější náramky, doporučujeme variantu náramků LITE a to jak u kožených, tak i u nylonových náramků. Již zmíněná kolekce Anchor black black je také nabízena v "zeštíhlené" variantě LITE a tak je nabídka opravdu pestrá. Náramky Anchor jsou dostupné v různých velikostech, nejčastěji S-XXXL.
 
 Pokud si nejste jisti s výběrem velikosti, u každého náramku máme pro vás pomocné měřítko, díky němuž to bude hračka! Někdo má náramek na ruce raději natěsno, někdo zase preferuje volněji. Pokud byste se přeci jen netrefili, náramek vám samozřejmě rádi vyměníme. A nezapomeňte mrknout i do sekce našich kombinací náramků a hodinek.
 
 Náramek Anchor hned vedle hodinek Paul Hewitt je módní doplněk, který na ruce prostě nelze přehlédnout. Buďte nepřehlédnutelní!