Spustili jsme pro vás nový eshop!

Spustili jsme pro vás nový eshop!

Je to tu! Nový eshop 7billion! S pečlivostí připravovaný a zcela v novém kabátě!

Rozhodli jsme se udělat redesign našeho původního eshopu a vytvořit pro vás více přehledný a modernější eshop, který jde ruku v ruce s novými trendy. Věříme, že se díky přehlednějšímu uzpůsobení budete lépe orientovat a snadno tak najdete, co právě hledáte! A nejen to! Díky námi vybraným skvěle padnoucím kombinacím hodinek a náramků můžete díky našemu novému eshopu narazit na zcela nové kousky, které vás jednoznačně ihned osloví.

A co zde najdete? Pánské, dámské a unisex hodinky, náramky, šperky, peněženky oblíbených značek, ale také nově sluneční brýle a další módní doplňky! Najdete zde úplné novinky, dárkové sety i námi vybrané kombinace hodinek a náramků, které k sobě tak dokonale ladí. Vybíráme pro vás nejen luxusní a značkové doplňky, ale také originální neotřelé kousky, které prostě musíte mít! Vedle světově známých značek jako Paul Hewitt nebo Tommy Hilfiger se pro vás snažíme hledat i další neméně důležité trendy značky. Co třeba říkáte na německou značku Kapten & son a její nepřehlédnutelné chrono hodinky? Že jste propadli hodinkám ze dřeva? Tak to se vám vůbec nedivíme! Jsou totiž naprosto originální a německá značka Kerbholz se vyznačuje nejen dřevěnými hodinkami, ale i dřevěnými slunečními brýlemi, které mají ojedinělý styl! Úplnou novinkou je dále francouzská značka Pierre Lannier. Francouzi jako takoví mají styl odjakživa, to je známá věc. I přesto jsme ale designem hodinek této značky naprosto okouzleni. Nádherně zpracovaná aplikace ciferníků a pouzder, kde nechybí ani třpytivé kamínky od Swarovski. To je něco, co oslní nejednu ženu.

Nebudeme vás dál napínat! Je třeba náš nový eshop a všechny produkty pořádně prozkoumat! Svět módních doplňků je tu na jednom místě zcela pro vás.